Sales Practitioner Program, 5 dni, 3 zjazdy

teaser-prerelease-automata-640x360-2Kompleksowy program treningowy dla handlowców pracujących w obszarze B2B, prowadzących sprzedaż projektową i kontraktową poprzez spotkania z Klientami w Polsce i za granicą

Sprzedaż to proces. Wymaga kompetencji i systemowej pracy. Sprzedaż nie jest i nie może być „radosną improwizacją”. Handlowiec nie może być artystą. Zarówno dla samego siebie, jak i dla swojej organizacji powinien być maszyną do zarabiania pieniędzy – przewidywalną i niezawodną maszyną. Być może to określenie jest zbyt mocne i zapewne równie pociągające, jak odpychające, niemniej trzeba spojrzeć prawdzie w oczy; pieniądze są fundamentalnym elementem funkcjonowania firm oraz jednostek i powinny płynąć ciągłym, stabilnym strumieniem. Tu nie ma miejsca na sztukę.

Sales Practitioner Program to praktyczne zajęcia obejmujące narzędzia oraz gotowe do wdrożenia modele działania, które obejmują kluczowe płaszczyzny pracy handlowej: system sprzedaży, umiejętności sprzedażowe oraz postawę i nastawienie handlowca.

Program podzielony jest na 3 Zjazdy:

1. Wygrywanie wojny – planowanie pracy sprzedażowej i budżetowanie przychodów
2. Wygrywanie bitwy – prowadzenie skutecznych spotkań sprzedażowych
3. Wygrywanie z samym sobą – samoświadomość i automotywacja


Terminy realizacji Programu nie zostały aktualnie ustalone.

Zapraszamy do przesyłania wiadomości zawierającej intencję wzięcia udziału w Programie.

UWAGA: Dla grup rejestrowanych w ramach 1 firmy przewidzieliśmy atrakcyjne warunki finansowe.


Intencją naszego Programu jest to, aby uczestnicy zrealizowali w ramach poszczególnych sesji zadania, które będą ich przygotowywały do realnych działań w organizacji. Program zakłada, że uczestnicy będą budowali narzędzia i przygotowywali się do zamknięcia bieżącego roku obrotowego i efektywnego otwarcia kolejnego.

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA SERDECZNIE!

 

Szczegółowy opis                                                              Skontaktuj się ze mną